Doradca podatkowy Poznań

Kancelaria PragmatIQ wyspecjalizowała się w świadczeniu usług jako doradca podatkowy. Dziedzina ta wymaga od nas ciągłego podnoszenia kwalifikacji i monitorowania kolejnych zmian w prawie, które to z kolei powodują konieczność modyfikacji sposobów rozliczania naszych Klientów. Wychodzimy bowiem z założenia, że należy płacić tylko takie podatki, jakie są niezbędne. Kancelarie podatkowe powstają często obok kancelarii prawnych. Takie rozwiązanie wdrożyliśmy, powołując do życia PragmatIQ. Dzięki temu jako zespół pozostajemy wciąż na bieżąco ze zmianami w prawie podatkowym, ale także gałęziami prawa, z którymi jest ono ściśle związane. W PragmatIQ oferujemy przedsiębiorstwom oraz osobom fizycznym kompleksowe wsparcie podatkowe na zasadzie stałej współpracy, a także doraźną pomoc jako doradca podatkowy. Zapewniamy Państwu m.in.

  • Doradztwo, opiniowanie i wyjaśnianie przepisów prawa podatkowego (w tym PIT, CIT, VAT, cło, akcyza i inne);
  • Długofalowe planowanie optymalizacji podatkowej przyszłych przedsięwzięć;
  • Przygotowanie interpretacji przepisów prawa podatkowego;
  • Reprezentowanie Klienta przed instytucjami finansowymi, organami skarbowymi oraz sądami administracyjnymi;
  • Sporządzanie skarg, zażaleń i odwołań od decyzji ww. podmiotów.

Naszym Klientom zapewniamy profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz terminowość. Zapraszamy do skontaktowania się z doradcami telefonicznie, e-mailowo lub do odwiedzenia naszej Kancelarii PragmatIQ w Poznaniu.

Popularne tagi

połączenia spółek Poznań przekształcenia spółek Poznań sprawy korporacyjne spory korporacyjne doradztwo podatkowe Poznań doradca podatkowy Poznań przekształcenie spółki spółka komandytowa prawo gospodarcze prawnik Poznań