Chcesz pracować w wygodnym

Ulubiona potrawa: pierogi ruskie

Imię i nazwisko: Agnieszka Małkowska
Stanowisko: asystentka biura
Rok rozpoczęcia współpracy: 2015
Ulubiona potrawa: pierogi z mięsem

RJ_BIG_DESKTOP

Imię i nazwisko: Roma Jarząb
Stanowisko: szefowa kuchni
Rok rozpoczęcia współpracy: 2013
Ulubiona potrawa: spaghetti po bolońsku

MARCIN_MICHALOWICZ_BIG_DESKTOP

Imię i nazwisko: Marcin Michałowicz
Stanowisko: porządkowy
Ulubiona potrawa: kanapki Romy

PragmatIQ_5_BIG_DESKTOP_2

Imię i nazwisko: Maria Ancukiewicz
Stanowisko: Brand & Marketing Manager
Ulubiona potrawa: fasolka po bretońsku

MAGDALENA_GESIKIEWICZ_BIG_DESKTOP

Imię i nazwisko: Magdalena Gęsikiewicz
Stanowisko: Manager Działu Finansów
Rok rozpoczęcia współpracy: 2012
Ulubiona potrawa: buddha bowl

Benefity dla Ciebie
Jasna ścieżka kariery
Z góry wiesz w jakim zmierzasz kierunku. Realizuj swoje cele.
Pewne wynagrodzenie
To podstawa. Masz spokój i pewność każdego miesiąca.
Mentoring
Ścisła współpraca i stała pomoc na starcie ze strony indywidualnego mentora.
Elastyczne godziny
Możesz dopasować czas realizacji swoich zadań w PragmatIQ do zainteresowań i stylu życia.
Dogodna lokalizacja
Bliskość centrum, dobra lokalizacja, nowoczesne biuro w cichej okolicy.
Firmowa kuchnia
Świeże i pyszne śniadania i lunche. Codziennie nowe zdrowe propozycje.
Rozwój

Wzbogać doświadczenie i decyduj o swojej karierze

Oferujemy szeroką gamę możliwości rozwoju, które mogą stanowić solidne wsparcie Twojej kariery, a jednocześnie pomogą wprowadzić realne zmiany i ulepszenia w naszych produktach. Chcemy, żebyś mógł zadawać pytania i chcemy, żebyś natychmiast dostawał odpowiedzi. Przychodząc do nas trafisz na głęboką wodę, ale nie będziesz sam. Tutaj dołączysz do różnorodnych i specjalistycznych zespołów, które wspierają się nawzajem i dadzą Ci możliwość jak najlepszej pracy. Dla nas ważna jest możliwość poszerzania indywidualnych kompetencji. Niezależnie od stażu, każdy współpracownik korzysta z pomocy doradcy, gdy tylko czuje, że w jakiejś dziedzinie jego wiedza jest niewystarczająca.

Ścieżka kariery

Specjalista ds. Marketingu/Finansów/Księgowości/Administracji

Asystent ds. prawa handlowego/podatkowego

Aplikant (Konsultant)

Radca Prawny/Doradca Podatkowy

Radca Prawny/Doradca Podatkowy – menadżer (szef projektu)

Wspólnik

W PragmatIQ zapewniamy klarowną
ścieżkę kariery.
Posłuchaj, jak spełniamy nasze obietnice

PS_BIG_DESKTOP

Imię i nazwisko: Paweł Skurzyński
Stanowisko: radca prawny, wspólnik
Rok rozpoczęcia współpracy: 2011
Ulubiona potrawa: tortila z mango i kurczakiem

PragmatIQ_5_BIG_DESKTOP

Imię i nazwisko: Dominika Jaszczyk
Stanowisko: doradca podatkowy, wspólniczka
Rok rozpoczęcia współpracy: 2014
Ulubiona potrawa: lasagne

PragmatIQ_3_BIG_DESKTOP

Imię i nazwisko: Karolina Bojko
Stanowisko: radca prawny, konsultantka ds. prawa podatkowego
Ulubiona potrawa: burrito

Q&A

W jakich godzinach będę pracować w PragmatIQ? Czy będą to sztywne ramy czasowe?

Czy będę mógł pracować zdalnie?

Jak będzie rozliczany czas, w którym będę odbywał aplikacje lub zajęcia na studiach?

Jak będzie zorganizowana moja praca w ramach zespołu? Od kogo będę dostawać zadania i kto będzie nadzorował moją pracę?

Jaki będzie mój zakres obowiązków?

Jakie dodatkowe świadczenia zapewnia kancelaria?

Z czego składać się będzie moje wynagrodzenie w PragmatIQ? Czy będę mógł liczyć na premie?

Specjaliści

Jedni z najlepszych specjalistów od spółek i podatków w Polsce

Osoby tworzące zespół PragmatIQ to zespół indywidualności. Każdy tutaj realizuje się wedle swoich własnych predyspozycji i zainteresowań. Mamy na swoim koncie kilka specjalistycznych pozycji wydawniczych. Prowadzimy liczne portale internetowe. Wśród nas są laureaci nagrody Rising Stars – Prawnicy liderzy jutra. W jakim kierunku będziesz chciał się rozwijać, to zależy od Ciebie. My będziemy Cię wspierać

Zainteresowany?

Case studies

1 107 nowo założonych spółek

4 823 zakończonych spraw spółek i wspólników

659 razy zamknęliśmy poważne transakcje

743 przekształceń, połączeń podziałów i likwidacji

Ty chcesz rozwijać swoją karierę zawodową, my chcemy budować zgrany zespół specjalistów. Czas się spotkać.

Dołącz CV*
List motywacyjny